Erbaş ve Er Yakınlarının Ziyaret Ederken Bilmesi Gereken Hususlar

Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığında ziyaret saatleri hafta içi (mesai günleri) 17.30-18.30, hafta sonu ve tatil günlerinde ise 08.00-18.00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Ancak hafta içi şehir dışından gelen ziyaretçi olursa yükümlünün Bölük Komutanı ile irtibat kurulur ve kısa süreli olarak yükümlünün ziyaretçisi ile görüşme olanağı sağlanır.

Gelen ziyaretçilere yardımcı olmak maksadıyla ziyaret yerinde her Tabur Komutanlığının bir danışma masası ve görevlisi bulunmaktadır. Ayrıca ziyaretçilere yardımcı olmak maksadıyla, nizamiye ve ziyaretçi salonunda görevli personel de bulunmaktadır.

Birlik nizamiye girişinde ziyaretçinin özel araçlarını park edebilecekleri otopark mevcuttur. Özellikle hafta sonları aynı anda bir çok erin ziyaretçisi geldiğinden otoparka araçların düzgün bir şekilde park edilmesi önem arz etmektedir.

Ziyarete gelen erbaş ve er yakınlarının yiyecek ve içecek maddelerini birlik içerisine sokmaları güvenlik nedeniyle mümkün değildir. Bu nedenle sayın ziyaretçilerimizin yanlarında bu tip maddelerle gelmemesi önem arz etmektedir.

Ziyaretçi salonunda, gelen ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik gerekli kolaylıklar sağlanmıştır. (Kantin, çay, kahve, tuvalet hizmetleri ile çocuk bakım odası kolaylıkları).