ANA SAYFA KOMUTAN HAKKIMIZDA HAVACILIK KÖŞESİ HİZMETLER BASIN FAALİYETLERİ ÖZEL SİTELER SİTE HARİTASI
HAVA KUVVETLERİ KOMUTANIGeri

Hava Orgeneral Ziya Cemal KADIOĞLU

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI

Hava Orgeneral Ziya Cemal KADIOĞLU (1982-H-24) 01 Mart 1961 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. İlkokulu Eskişehir Porsuk İlkokulunda, ortaokulu ve liseyi Yunus Emre Öğretmen Lisesinde tamamlayarak, 1978 yılında mezun olmuş ve Hava Harp Okuluna girmiştir.30 Ağustos 1982 tarihinde Hava Harp Okulundan teğmen rütbesi ile mezun olarak; sırasıyla 2’nci Ana Jet Üs Uçuş Eğitim Merkezi Komutanlığında pilotaj eğitimini, 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığında harbe hazırlık eğitimini tamamlamış, 1984-1993 yılları arasında 7’nci Ana Jet Üs 172 ve 173’üncü Filo Komutanlıklarında kol uçucusu, öğretmen pilot ve kol komutanlığı, 1993-1995 yılları arasında ise 1’inci Ana Jet Üs 112’nci Filo Komutanlığında Öğretmen Pilot ve Harekât İcra Subaylığı görevlerinde bulunmuştur. 1995-1997 yılları arasında Hava Harp Akademisini tamamlayarak, 1’inci Hava Kuvveti Komutanlığı... Devamı
KAYITLI ELEKTRONİK POSTA
4831
Yayın Tarihi 08 Eyl 2023

KAYITLI ELEKTRONİK POSTA (KEP)

Hava Kuvvetleri Komutanlığını ilgilendiren hususlarla ilgili Başvurular/Belgeler (Dilekçe, resmî yazışmalar vb.) hızlı erişim sağlanması için gerçek ve tüzel kişilerce kendi KEP adresleri, kamu kurumlarınca ise kurum KEP adresleri kullanılarak havakuvvetlerikomutanligi@hs01.kep.tr Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresimize gönderilebilecektir.

 

Başvurulara, Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından verilecek cevaplar, KEP adresleri bulunanlara KEP üzerinden elektronik ortamda iletilecektir.

 

KAYITLI ELEKTRONİK POSTA (KEP), Hava Kuvvetleri Komutanlığı Resmî Evrak kabul yöntemlerinden biri olarak kullanılacaktır.

 

KEP adresi bulunmayanlar diğer başvuru yollarını da kullanmaya devam edebileceklerdir.

 

KAYITLI ELEKTRONİK POSTA (KEP) BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ